Skip to main content

STEAM TEAM: nacionalinis jaunųjų inžinierių čempionatas 2024

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kviečia 5-8 kl. ir 9-12 kl. moksleivius  į nacionalinį jaunųjų inžinierių čempionatą! Jo metu skirtingų amžiaus kategorijų komandos rungsis dėl geriausių jaunųjų inžinierių titulo nacionaliniu mastu!

Kviečiame moksleivius suburti komandą ir pademonstruoti savo inžinerinius sugebėjimus.

Konkurso pagrininė užduotis – sukurti unikalią Goldbergo mašiną, pasitelkiant STEAM žinias. STEAM – ugdymo modelis, integruojantis gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, meną ir matematiką tam, kad mokiniai galėtų panaudoti savo žinias ir jas gilinti ieškodami realių problemų sprendimų.

Čempionatą sudarys du etapai: regioninis ir nacionalinis. Pusfinaliai vyks 5-iuose Lietuvos miestuose, į juos kviečiame registruotis moksleivių (5-8 kl.) ir gimnazistų (9-12 kl.) komandas. Pusfinalių laimėtojai pateks į nacionalinį finalą.

Čempionato užduotis: sukurti veikiančią Goldbergo mašiną integruojant inžinerinius sprendimus (žr. vertinimo kriterijus). 

Laimėtojų prizai: pirmą vietą finale užėmusios komandos laimės po 1000 Eur, antrą vietą – po 500 Eur, trečią vietą – po 300 Eur Laimėtojomis bus paskelbta viena 5-8 kl. moksleivių komanda ir viena 9-12 kl. gimnazistų komanda. Kitų puikiai pasirodžiusių dalyvių laukia papildomi prizai!

Pusfinaliai:

  • Klaipėda – Balandžio 17 d.
  • Šiauliai – Balandžio 18 d.
  • Panevėžys – Balandžio 23 d.
  • Kaunas – Balandžio 24 d.
  • Vilnius – Balandžio 25 d.

Finalas: 

  • Vilnius – Gegužės 17 d.

Kontaktai: Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis: 
Akvilė Andriuškaitė-Paurė, LINPRA komunikacijos projektų vadovė, +370 612 37091, konkursas@linpra.lt.

Comments are closed.