Skip to main content

Tauragės regioninis STEAM atviros prieigos centras (toliau – STEAM centras) – Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro padalinys, kuriame mokiniai galės eksperimentuoti, tirti, kurti, programuoti,  konstruoti, modeliuoti, praktiškai susipažins su gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais.    STEAM mokymo strategija yra pagrįsta tyrimais, praktine veikla, akcentuojama žinių ir įgūdžių taikymo realiame gyvenime svarba, ugdomas mokslinis, technologinis raštingumas, loginis bei kritinis mąstymas, kūrybiškumas, skatinama inovacijų bei verslumo dvasia, vystomos pozityvios vertybės bei pozityvus požiūris į mokslą. STEAM centre taip pat bus sudaromos galimybės mokytojams tobulinti kvalifikaciją, o visuomenė galės susipažinti su moksliniais tyrimais ir inovacijomis.  Patraukli ugdomoji veikla padės jaunimui nuo mažens susidomėti sudėtingais STEAM sričių mokslais, o vėliau rinktis su jais susijusias studijas ir karjerą. STEAM atviros prieigos centras – tyrimų, atradimų, kūrybos ir  inovacijų erdvė Tauragės regiono mokiniams!

STEAM centras Tauragėje kuriamas, įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Sekite mus FACEBOOK’E

Tauragės STEAM centras

Aerodromo g. 6, Tauragė
tel. nr.:  +370 620 85118
el. paštas: taurage@steamlt.lt

Naujienos

STEAM VIRUSAS‘2022

Paskutinį gegužės penktadienį Alytaus STEAM atviros prieigos centre vyko renginys STEAM VIRUSAS‘2022. STEAM centro renginys sujungė daugiau nei 100 Alytaus ...

STEAM penkiakovės atgarsiai

Spalio 27 d. vykusia STEAM penkiakove savo veiklą pradėjo regioniniai STEAM atviros prieigos centrai. Žemiau tiesiogiai pateikiame nuotaikas iš kiekvieno centro.

Visos naujienos

Laboratorijos

Partneriai