Skip to main content

Erasmus+ „STEAM Developing literacy“ projektas įgauna pagreitį

Vasario 6–11 dienomis Marijampolės kolegijos pavaduotojas infrastruktūrai ir projektinei veiklai, Marijampolės regioninio STEAM atviros prieigos centro metodininkas Marius Žitkus, centro Gamtamokslinės laboratorijos metodininkė Eglė Juškaitė, centro administratorė Vaiva Koncevičiūtė bei kolegijos Informacinių technologijų ir elektroninių studijų centro vadovas ir STEAM centro Mechatronikos / IT laboratorijos metodininkas Artūras Lazauskas dalyvavo Erasmus+ „STEAM Developing Literacy“ projekto partnerių antrajame susitikime Estijoje, Narvos mieste.
Aukštosios mokyklos atstovai vizito metu lankė Soldino gimnazijoje vykusias pamokas. Stebėdami mokytojų darbą, projekto dalyviai fiksavo kaip Estijoje yra integruojami STEAM procesai pamokose, dalijosi gerąja patirtimi, teikė pasiūlymus STEAM integracijai įvairiose disciplinose.
Kaip ir kiekvieno Erasmus + projekto metu, taip ir šio, turėjo galimybę susipažinti su miesto istorija, aplankyti Narva pilį, įsikūrusią ant upės kranto. Kitas projekto partnerių susitikimas numatytas kovo mėnesio pabaigoje, Belgijoje.
Džiaugiamės, jog Marijampolės kolegijos dalyvavimas tarptautiniuose projektuose apima ne tik aukštosios mokyklos veiklą, studentų ir dėstytojų mobilumą, bet ir STEAM centrui būnant aukštosios mokyklos dalimi, jo pristatymą užsienyje, metodininkų žinių kaupimą bei patirties įgijimą užsienyje. Visa tai bus pritaikoma vykdant centro veiklas, siekiant STEAM ugdymo nuotolinio tobulėjimo ir kuo didesnės naudos suteikimo atvykstantiems į centrą moksleiviams bei jų mokytojams.