Skip to main content

Marijampolės regioniniame STEAM atviros prieigos centre STEAM mokslų sričių kompetencijas ugdosi ir kitų savivaldybių moksleiviai

STEAM centre jau ne pirmą kartą lankėsi Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazija. Šį kartą STEAM ugdymą pažino 4-okai su pradinių klasių mokytoja.
Gamtamokslinėje laboratorijoje mokiniai atliko praktinį darbą – „Mikrokristalų pasaulis“. Šio užsiėmimo metu pradinukai lavino darbo su šviesiniu mikroskopu įgūdžius, skirtingais būdais iš cheminių medžiagų užsiaugino mikrokristalus, juos lygino su augaluose natūraliai susiformavusiais neorganinių medžiagų kristalais.
Kūrybiškumo ir medijų laboratorijoje moksleiviai mokėsi piešti su planšetiniais kompiuteriais, susipažino su jo funkcijomis, interaktyviais piešimo įrankiais. Tokiu būdu lavino ne tik skaitmeninio piešimo, bet ir gautos naujos informacijos pritaikymo, panaudojimo bei įsisąmoninimo įgūdžius. Taip pat įvaldė piešimą su 3D pieštukais.
Džiaugiamės, kad STEAM ugdymo galimybes Marijampolės kolegijoje įsikūrusiame STEAM centre atranda ir jomis pasinaudoja viso Sūduvos regiono moksleiviai.