Skip to main content

Marijampolės STEAM centro inovatyvus veiklų pasaulis įtraukia moksleivius

Naujienų portalo „Delfi“ komanda apsilankė Marijampolės kolegijoje įsikūrusiame STEAM centre, pabuvojo inovatyvios įrangos kupinose laboratorijose, susipažino su jose vykstančiomis veiklomis, pakalbino centro vadovę Živilę Myru, kuri džiaugėsi, jog iš visų Sūduvos regiono mokyklų atvykstantiems moksleiviams laikas centre prabėga nepastebėtai, nes čia jie ne tik semiasi naujų žinių, bet ir su užsidegimu atlieka įtraukiančius bei išties išskirtinius užsiėmimus.
Na, o Kūrybiškumo ir medijų laboratorijos metodininkas Gintaras Misiurevičius bei Mechatronikos / IT – Artūras Lazauskas atskleidė, jog praktinės veiklos mokinius itin domina ir įtraukia, leidžia atrasti naujus pomėgius bei individualius talentus.
Darbas su išmaniomis programomis, įvairių robotų konstravimas, tyrimų ir eksperimentų atlikimas minėtose centro laboratorijose bei Gamtamokslinėje – nenutrūkstantis kūrybinis procesas, kuris leidžia moksleiviams pažinti įvairialypį STEAM ugdymą.
Daugiau apie Marijampolės regioninį STEAM atviros prieigos centrą ir jo inovatyvų pasaulį pamatykite vaizdo klipe bei skaitykite čia.