Skip to main content

Panevėžio regioniniame STEAM  centre respublikinė STEAM mokytojų vasaros stovykla

Birželio 14-16 dienomis ir 26-28 dienomis Panevėžio Švietimo centro padalinyje, Panevėžio regioniniame STEAM atviros prieigos centre vyko STEAM mokytojų vasaros stovyklos iš projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.

Stovykla prasidėjo Panevėžio regioninio STEAM atviros prieigos centre, kur pedagogų laukė kūrybiškos ir logika paremtos užduotys. Reikėjo sudalyvauti interaktyvioje veikloje ir sukonstruoti nedūžtančią „NASA kapsulę“. Vėliau visi stovyklos dalyviai vyko į stovyklavietę Andrioniškyje, Anykščių raj. “Pušų takas”.

Panevėžio Švietimo centras kvietė mokytojus susiburti modernioje ir įkvepiančioje mokymosi aplinkoje, kurioje mokytojai atliko veiklas, orientuotas į tiriamosios veiklos, komunikacijos ir informacijos valdymo, bendravimo ir bendradarbiavimo, reflektavimo ir mokymosi mokytis kompetencijų gilinimą. STEAM veiklos labai patiko ir tiko.

Stovyklos dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos finansuojamos projekto „Neformaliojo vaikų Švietimo paslaugų plėtra” lėšomis. Nuostabios gamtos kampelyje mokytojos 3 dienas klausėsi ir mokėsi, projektavo ir tobulėjo kartu su E. Mildažyte, M. Čepuliu, universiteto dėstytojais ir laisvino kūrybiškumą.