Skip to main content

Panevėžio robotikos centras „RoboLabas“ ir regioninis STEAM centras gavo ugdymo novatorių apdovanojimą

Vilniaus Valdovų rūmuose, 2023 m. lapkričio 22 d. iškilmingos ceremonijos metu pagerbti inovatyviausi šių metų mokytojai ir ugdymo novatoriai. Iš viso nominacijos buvo įteiktos šešiose kategorijose.

Viena jų atiteko ir Panevėžio švietimo centro padaliniams robotikos centrui „RoboLabas“ kartu su regioniniu STEAM atviros prieigos centru. Nominacija skirta kaip metų neformaliojo švietimo STEAM srityje tiekėjui.

iškilmingame renginyje, pasveikinti mokytojų atvyko LR ministrė pirmininkė, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras, verslų ir švietimo lyderių atstovai.

„Smagu, kad esame pastebėti, vertinami. Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje tiekėjo įvertinimas šiemet keliauja į Panevėžį – švietimo centro padalinius robotikos centrą „RoboLabas“ ir Panevėžio STEAM centrą. Dėkoju visiems įstaigos darbuotojams už nuoširdumą, atsidavimą darbui, vienas kito pastebėjimą ir palaikymą, idėjų generavimą“, – apdovanojimu džiaugėsi abiem padaliniams vadovaujanti Vaida Repovienė.

Tai jau septintus metus „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojami mokytojų apdovanojimai siekiantys skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, kuriantiems stebuklus.

Šiais metais organizatoriai kvietė nominuoti pradinio, progimnazinio ir gimnazinio ugdymo mokytojus. Papildomos šių metų nominacijos buvo skirtos ir metų mokyklos vadovui, mokyklos pasirengimui ugdymo turinio atnaujinimui inovacija ir metų neformaliojo švietimo STEAM srityje tiekėjui.