Skip to main content

STEAM atviros prieigos centrų pristatymai ,,Tūkstantmečio mokyklų“ Kontaktų mugėse

Lietuvoje startuoja ,,Tūkstantmečio mokyklų“ programa, kurios tikslas – mažinti mokinių pasiekimų atotrūkį ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje.

Vienas iš 4 programos komponentų – STEAM, tad STEAM atviros prieigos centrai, kaip ugdymo įstaigų partneriai, gali pasiūlyti STEAM veikloms pritaikytas modernias ir šiuolaikiškas erdves, įdomius ir naudingus tiriamuosius darbus bei edukacijas, galimybes įgyvendinti ilgalaikius projektus bei tobulinti mokytojų STEAM kompetencijas. 

Savivaldybių ir mokyklų atstovai, atvykę į Kontaktų muges,   kūrybinių dirbtuvių, gyvų pristatymų, pokalbių metu turės galimybę plačiau sužinoti apie STEAM atviros prieigos centrų standartizuotas ir specializuotas laboratorijas, turimą įrangą, bei teikiamas paslaugas.

Atvykite į Kontaktų muges ir sužinokite, kaip galima jau dabar tyrinėti, analizuoti, mokytis, kurti, programuoti, konstruoti ir eksperimentuoti regioniniuose STEAM atviros prieigos centruose Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, o nuo 2023 m. puikios galimybės STEAM ugdymui bus sudarytos ir metodiniuose STEAM atviros prieigos centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kontaktų mugės vyks:

ANYKŠČIUOSE

2022-04-20 | 8:30-16:00

Antano Baranausko 
pagrindinėje mokykloje
(S. Nėries g. 5)
VILNIUJE

2022-04-22 | 8:30-16.00

Lietuvos Nacionalinėje
Martyno Mažvydo bibliotekoje
(Gedimino pr. 51)
KLAIPĖDOJE

2022-04-26 | 8:30-16.00

Konferencijų salėje
(Priešpilio g. 2)