Skip to main content

STEAM centre organizuotas renginys subūrė jaunuosius kūrėjus

Gegužės 5 d. Marijampolės kolegijoje vyko Marijampolės regioninio STEAM atviros prieigos centro organizuotas dviejų dalių renginys, skirtas Motinos dienai paminėti. Į jį rinkosi Sūduvos regiono mokyklų moksleiviai lydimi savo mokytojų.
Į renginį atvykęs 101 mokinys turėjo galimybę centro laboratorijose, pasitelkę savo žinias, kūrybiškumą bei naudodamiesi modernia įranga bei priemonėmis, sukurti po išskirtinę dovaną mamai. Kūrybiškumo ir medijų laboratorijoje buvo gaminami grafiniai atvirukai mamai, Gamtamokslinėje –  iš gamtos dovanų sukurtas natūralus kremas mamai, Mechatronikos / IT – konstruojama nuo saulės atgyjanti gėlė.
Baigiamosiose renginio dalyse moksleiviai dalijosi kūrimo proceso įspūdžiais ir džiaugėsi galėję STEAM centre ne tik patirti inovatyvaus ugdymo galimybes, lavinti meninės krypties, konstravimo, programavimo, gamtos mokslų kompetencijas, bet ir tokiu būdu sukurti išskirtines dovanas savo mamoms.
Džiaugiamės, kad kiekvienas STEAM centro komandos organizuojamas renginys susilaukia išskirtinio susidomėjimo iš regiono gimnazijų ir progimnazijų. Tai rodo, jog šis centras – inovacijų citadelė, pritraukianti jaunuosius išradėjus, kūrėjus ir inovacijų diegėjus, pateisina savo veiklos tikslą ir įrodo STEAM ugdymo reikalingumą.