Skip to main content

Stovykla „Vasara su STEAM“ – kupina STEAM mokslų sričių veiklų ir technologinių naujovių pritaikymo

Praeitą savaitę penkių dienų stovyklos „Vasara su STEAM“ metu Marijampolės STEAM centre šurmuliavo ir STEAM pasaulį pažino trisdešimt 1–4 kl. moksleivių, o jau šį ketvirtadienį (birželio 27 d.) pakviesime registruotis 5–10 kl. mokinius.
Stovyklos metu moksleiviai tobulino problemų sprendimų ir tyrinėjimo, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, komunikavimo, socialines-emocines kompetencijas atlikdami įvairias veiklas centro laboratorijose. Mokiniai ne tik lavino savo įgūdžius STEAM mokslų srityse, bet ir užmezgė naujas draugystes. Kiekvienam stovyklautojui buvo įteikti STEAM stovyklos diplomai bei medalis, simbolizuojantis sėkmingą STEAM iššūkio įveikimą.
Dalyviai ir jų tėvai džiaugėsi stovyklos programa ir STEAM centro veikla, kadangi vaikai kiekvieną dieną buvo kupini įspūdžių bei naujų žinių. Ši stovykla parodė, kad Marijampolės jaunimas yra labai kūrybingas ir jau nuo pirmosios klasės domisi mokslo bei technologijų naujovėmis. Dėl to tikimės, jog ši patirtis įkvėps moksleivius siekti aukštų rezultatų mokykloje ir ateityje pasirinkti su STEAM mokslų sritimis susijusią karjerą.
Dėkojame Marijampolės savivaldybei už bendrystę ir galimybę jau trečius metus iš eilės Marijampolės rajono mokyklų moksleiviams sudaryti sąlygas patirti STEAM ugdymą vasaros metu ir savaitę atostogų praleisti turiningai.