Skip to main content

Tauragė paminėjo 2-ąjį centro gimtadienį

Spalio 27-oji Lietuvos STEAM atviros prieigos centrams ypatinga, nes yra švenčiamas jų gimtadienis. Tauragės STEAM AP centras, kaip ir kiti centrai Lietuvoje, buvo įkurtas 2021 m. spalio 27 d.

2-ų metų gimtadienį norėjome paminėti ir mes – taip atsidėkodami ugdymo įstaigų mokiniams ir mokytojams. Du metai, atrodo, tiek nedaug, bet tuo pačiu – ir nemažai, kad suprastume, jog einame teisingu keliu. Per šiuos metus mus aplankė beveik 11 tūkst. lankytojų, atlikta beveik 1100 veiklų. Anksčiau iš vieno miesto ar rajono atvažiuodavo tik viena komanda, o dabar, užsikrėtę noru pamatyti STEAM centrus, susipažinti su laboratorijomis, jose vykdomomis veiklomis, atvyksta vis daugiau mokytojų, mokinių, švietimo atstovų. Visi išvažiuoja susižavėję, kažkiek nuliūdę. Juk ir jie norėtų turėti tokį ar panašų STEAM centrą savo mieste.. Tauragės miesto ir rajono švietimo bendruomenė gali didžiuotis tuo, ką turi – nemokamas veiklas mūsų centre. O už tai mes turime būti be galo dėkingi Tauragės r. savivaldybei. Viso kolektyvo ir ugdymo įstaigų vardu tariame didelį didelį AČIŪ.

Kadangi gimtadienis yra šventė, šventėme ir mes. Todėl šia proga pasikvietėme Tauragės r. savivaldybės ir verslo atstovus, centro kaimynus, kurie į gimtadienį atėjo su dovanomis ir gražiais palinkėjimais. Dešimt Tauragės miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių komandų savo žinias STEAM tematika pademonstravo viktorinoje. Vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, bet laimėjo draugystė. Kad protas pailsėtų nuo rimto darbo, visus svečius šokių meno mokė „Dance Life“ klubo treneris Justas Bareišis, o šventę vainikavo konfeti ir 6 kg tortas su fejerverkais.

Už gimtadienio staigmenas ir apšvietimą esame dėkingi verslininkams.