Skip to main content

Mariaus Čepulio autorinės gamtos fotografijos parodos atidarymas Utenos STEAM centre

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra 403411692_1274706633212098_2059535141424331003_n-1024x726.png

Utenos STEAM centras pirmajį kartą duris savo lankytojams Utenos dvaro patalpose atvėrė 2022 spalio 7 d. Formaliojo ugdymo praktinės veiklos centro laboratorijose yra tik dalis siūlomų švietimo paslaugų. Lapkričio mėnesį astronomas dr. Vidas Dobrovolskas pristatė ir James Webb teleskopo gražiausių padarytų kadrų parodą, kuri ne tik džiugino STEAM centro lankytojus, bet dažnu atveju pasitarnaudavo ir kaip metodinė medžiaga bei pavyzdžiu kaip meno elementai, kartu su moksliniais pasiekimais gali padėti spręsti šiuolaikines technologines ir inžinerines problemas.

Po kiek daugiau nei metų pertraukos eksponuojama fotoparoda atnaujinama. Šį kartą gamtos fotografas ir operatorius Marius Čepulis pristato savo autorinę gamtos fotografijos parodą Utenos STEAM centre.

Autorius šią parodą pristato taip:

„Gamtos fotografija yra labai plati tema ir apima daugybę sričių, nuo povandeninės, augalų, gyvūnų fotografijos iki peizažų, meteorų, sidabrinių debesų ir audrų medžioklės.
Parodai atrinktos nuotraukos yra labiau orientuojantis į gamtos reiškinius, tokius kaip patys įvairiausi danguje vykstantys stebuklai, bioliuminescencija ir panašūs procesai. Su šiais darbais noriu parodyti platesnį pasaulio vaizdą (čia nebus paukštukų portretų) ir tuo pačiu dar kartą įrodyti kokioj nuostabioj šaly gyvenam.”

Laukiame visų Utenos dvaro rūmuose, didžiojoje salėje 18 val. adresu K. Ladygos 18 C, Utena.

No Comments yet!